پیش دبستان و دبستان پسرانه مهددانش

پیش دبستان و دبستان پسرانه مهددانشدبستان مهددانش ارومیه در سال 1391 در شهر ارومیه تاسیس گردید؛ از همان سال های نخست فعالیت با رویکرد شناختی و با فراهم آوردن امکانات لازم و بهره گیری از مربیان باتجربه و آگاه، دانش آموز را محور یادگیری قرار داده است. (رویکرد LC)

هدف اصلی این رویکرد، ایجاد انگیزه درونی در دانش آموز، بدون استفاده از ابزارهای بیرونی مانند جریمه و جایزه است. باتوجه به تغییرات سیستم آموزشی کشور، هم اکنون اداره کرد مدرسه با استفاده از سیستم های آموزشی تلفیقی (مانند LC، رجیو-امیلیا و ...) و باتوجه ویژه به رویکرد آموزشی هوش های چندگانه و تقویت هوش هیجانی دانش آموزان صورت می پذیرد.

استفاده از چنین روش های تلفیقی، ضمن شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در تمامی ابعاد، مدرسه را موفق به کسب مقام های ارزنده ای در سطح منطقه ای و استانی و در سطح آموزگاران و دانش آموزان طی 9 سال فعالیت خود در بخش افتخارات قابل مشاهده است.

باتوجه به وضعیت آموزشی در ایام تعطیلات ( به ویژه تعطیلی مدارس در ایام کرونا) باتوجه به داشتن زیرساخت های مناسب و کافی، دبستان مهددانش پیشرو در آموزش مجازی در سطح شهر ارومیه بوده و هست و کسب مقام های اول در جشنواره الگوهای برتر تدریس مجازی در تمامی پایه ها (پیش دبستانی تا ششم) توسط آموزگاران ارزشمند و فرهیخته این مجموعه گواه بر این ادعاست.

امید داریم، با یاری خداوند متعال، سعی و مجاهدت همکاران فرهیخته و اولیا و دانش آموزان گرانقدر دبستان گامی مستحکم و مقتدر (با هر شرایط و تدابیر خواسته و ناخواسته) برای آغاز سال تحصیلی جدید برداریم.

شماره تماس: 33443355- 044

آدرس: ارومیه - خیابان شهید بهشتی (دانشکده) - خیابان شهید زینتی (سومون آباد) - دبستان مهددانش