درباره ما

درباره ما

چرا مجموعه مدارس دانش؟!

مجموعه بزرگ مدارس دانش از سال 1371 شروع به فعالیت  در عرصه آموزش نمودند و دبیرستان دوره اول دانش اولین مدرسه احداثی با نظارت  اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان و جزو مدارس برتر و پیشرو در سطح استان مطرح است. مدیر این دبیرستان دکتر داود مختاری است.این مجموعه در حال حاضر از بهترین کادر اجرایی و دبیران با سابقه استان با عالیترین مدارک دبیری در خدمت فرزندان عزیز می باشد. نگاهی به گذشته این مدرسه نشان می‌دهد که فارغ التحصیلان آن در حال حاضر در اقصی نقاط دنیا مشغول خدمت رسانی هستند.

پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه مهددانش اورمیه در سال ۹۱ آغاز به فعالیت نموده است 
از همان سال نخست تاسیس ، با رویکرد متفاوتی که نسبت به سایر مدارس شهر و حتی استان اتخاذ نموده است با استقبال قابل توجه و چشمگیر اولیای محترم روبرو شده است رویکردی‌که در آن تربیت انسان موفق سرلوحه تمامی امورات آموزشگاه می باشد.دبستان مهددانش با مدیریت دکتر حامد مختاری ( روانشناس بالینی ) و کادری با تحصیلات عالیه ( دکترا ، فوق لیسانس رشته های مرتبط آموزش ابتدایی‌، برنامه ریزی درسی و ...) با رویکرد انسان گرایانه و تربیت نسلی خلاق ، با استعداد و آینده دار در خدمت همشهریان محترم و فرهیخته اورموی می باشد.

از سال ۱۳۹۵ دبیرستان دخترانه مهر دانش از زیر مجموعه دانش با مدیریت خانم مریم ایمانی فعالیت در مقطع دوره اول متوسطه را آغاز کرد . که این مجموعه با تلاش همکاران و دانش آموزان عزیز توانست باعث شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه های آموزشی ، پرورشی و ورزشی به کسب مقام های مختلف دست یابند . 
دبیرستان کمال دانش در سال تحصیلی 97_98 در شهر ارومیه تاسیس گردیده است که در رشته های تجربی و ریاضی در پایه دهم فعالیت خود را آغاز کرده است و در سالتحصیلی 99_98 در پایه دهم و یازدهم نیز دانش آموز ثبت نام نموده است.
با تلاش موسسین دبیرستان کمال دانش ساختمان جدید و نوساز در سال 99 افتتاح خواهد شد و به پذیرش دانش آموزان ممتاز در پایه دهم، یازدهم،دوازدهم در رشته های ریاضی و تجربی اقدام خواهد نمود.
ساختمان جدید کمال دانش طبق استانداردهای نوسازی و نظام مهندسی در فضایی بیش از 2000 متر مربع طراحی گردیده است که به تکنولوژی های روز آموزشی تجهیز و در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
ساختمان جدید دارای سالن ورزشی مسقف و سالن آمفی تئاتر، سالن مطالعه و آزمایشگاه مجهز خواهد بود. دبیرستان کمال دانش با بهره گیری از دبیران ممتاز و نمونه استان سعی دارد که به نحو عالی نسبت به ارتقاء سطح آموزشی دانش آموزان تلاش نماید.

مأموریت سازمانی:
1)ايجاد الگوی مناسب برای تغییر نگرش مدیریت در آموزش بخش متوسطه
۲)تربیت دانشمندان و پژوهشگران آینده ایران اسلامی با سمت دهی انگیزه ها و آموزش های عمیق علوم پایه.
۳)تعیین نگرش دینی و عرق ملی در بین دانش آموزان فرهیخته.